Risinājumu izpēte

Par mums.

Kopš uzņēmuma dibināšanas brīža Temeso sniedz pakalpojumus, iedziļinoties klienta vajadzībās un piedāvājot nepieciešamo risinājumu.

Par uzņēmumu

SIA “TEMESO” ir uzņēmums, kas darbojas mašīnbūves, metālapstrādes un citās saistītajās rūpniecības nozarēs. Uzņēmuma pamatdarbības veids ir produktu izstrāde, prototipēšana un ražošana. Sniedzam arī mašīnbūves un iekārtu būves projektēšanas pakalpojumus, konsultējam klientus dažādos ar ražošanu un inženieriju saistītos jautājumos. Uzņēmums darbojas kopš 2015.gada.

Misija

Veidot labvēlīgu vidi ražošanas un apstrādes rūpniecības nozarē jaunu produktu un ideju realizācijai, ražošanas procesu attīstībai un pilnveidošanai.

Vīzija

Kļūt par vadošo augstas kvalitātes inženiertehnisko pakalpojumu sniedzēju ražošanas un apstrādes rūpniecības nozarē, kura risinājumi balstīti uz zināšanām, pieredzi un radošumu.

Partneri

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Iesaistīšanās nozarē un ES projekti

DAIF.jpg

Kopš dibināšanas brīža Temeso aktīvi iesaistās nozarē. Esam Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības Asociācijas (MASOC) biedri. Kopā ar MASOC un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) tiek realizēts projekts "Studentu konstruktoru birojs". Aktīvi iesaistam RTU MTAF studentus apmācībā un darbā savā uzņēmumā, lai sniegtu pirmās prakses iespēju jaunajiem speciālistiem vēl studiju laikā.

Projekts „Metālapstrādes klastera attīstība” Projekta Nr.KAP/2.3.2.3.0/12/01/007

MASOC.jpg
ERAF.png

2018. gadā Temeso ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un Eiropas Savienības LIFE programmas projekta "Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti" (LIFE Fit for REACH, LIFE14 ENV/LV/000174) un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas atbalstu īstenoja uzņēmuma modernizāciju, samazinot bīstamo vielu izmantošanu ikdienas darbā.

__vienkarss_bez_laukuma_rgb_v_LV-90.jpg
fit_for_reach_logo.jpg
life.jpg

2021/2022. gadā SIA "Temeso" realizēja projektu Nr. VP-L-2021/108 saskaņā ar Eiropas reģionālās attīstības fonda projektu "Tehnoloģiju pārneses programma” (projekta identifikācijas numurs 1.2.1.2/16/I/001) inovāciju vaučeru  programmā, lai Izpētīt bezpilota lidaparāta (fixed-wing) iekšdedzes dzinēja vibrācijas dažādos darba režīmos, izstrādāt vibrāciju dempferēšanas vadlīnijas un specifiskus konstruktīvos risinājumus iekļaujot novērtējumu par vibrāciju negatīvo ietekmi uz lidaparāta konstrukciju un autopilota sistēmu.