Mūsu projekti

Protablā virpa iekšējo diametru apvirpošanai

Lietojot klienta skices, pieredzi un praktisko ieskatu tehnoloģiskajā procesā tika izstrādāts tehniskais projekts pārvietojamai virpa. Projekts tika veikts vairākās kārtās, t.i., pēc pirmā prototipa izgatavošanas un testēšanas tika uzlabota iekārtas veiktspēja. 

Sēklu lentas ražošanas iekārta

Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes zinātniekiem tika realizēts projekts, kura rezultātā tika radīta iekārta sēklu lentes ražošanai. Uzdevums prasīja izveidot tehnoloģisko procesu lentes ražošanai, izstrādāt katra soļa tehnisko risinājumu un sinhronizēt iekārtas kopējo darbību. 

Autonomi svari ar uzskaites funkciju un bezvadu savienojumu

Tika izveidoti speciāli svari ar datu uzskaites un bezvadu savienojuma funkciju, kas automātiski piegādā informāciju par sveramo taru. Mērķa specifika noteica nepieciešamību veikt apjomīgu testēšanu dažādos nekontrolētos darba apstākļos.

Mobilā konveijera sistēmas projektēšana 

Darba gaitā tika izstrādāts tehniskais projekts mobilā konveijera sistēmai. Sistēma sastāv no kāpurķēžu platfomas ar nesošo konstrukciju, pārveidojamas strēles ar konveijeru un uzlādes mezgla. 

Ražošanas iekārtas pārprojektēšana un izgatavošana

Darba gaitā tika pārprojektēta un uzbūvēta nestandarta ražošanas iekārta tehnoloģiski sarežģīta procesa veikšanai. Iekārta tika arī uzstādīta un iestatīta.

Avio Simulator.jpg
Solo tipa avio simulators

Veicot darbu vairākos posmos tika izstrādāts projekts mehāniskajai daļai solo tipa avio simulatoram. Īpaša uzmanība tika veltīta precīzai elementu attēlošanai no reāliem lidaparātiem.

Sausās miglas ražošanas process

Darba gaitā tika izpētīts sausās miglas rašanās process un piedāvāti jauni konceptuāli tehniskie risinājumi, lai palielinātu iekārtas ražību vienlaikus saglabājot iegūtās miglas kvalitāti. Tika izstrādātas tehniskās vadlīnijas jaunas iekārtas projektēšanai.

Tērauda konstrukciju projektēšana

Dažādu tērauda konstrukciju projektēšana. Tai skaitā dažādu izmēru platformas, kāpnes, pārejas, rampas un citas konstrukcijas

Autonoms baseina tīrīšanas robots

Izpētot tirgū atrodamus, līdzīgas darbības robotus tika uzbūvēts uzlabotas darbības baseina tīrīšanas robots. Robotam tika izveidots saules bateriju kupols ar epoksītsveķu pārklājumu, kā arī automātikas sistēma, kas ļauj robotam orientēties baseina laukumā.

Veikborda sistēmas projektēšana un izgatavošana

Pēc klienta norādēm tika projektēta, izgatavota un uzstādīta veikborda sistēma.

Šķiedru ieklāšanas mašīna betona grīdām

Darba rezultātā tikla izgatavots prototips procesa simulēšanai, kas paredzēts, lai haotiski orientētu tērauda šķiedras (armējumu) ieklājot betona grīdas. Projekts realizēts sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes zinātniekiem.

Automašīnas virsbūves elementa izstrāde

Lietojot 3D skenēšanu tika izveidots auto virsbūves elements, kura stiprināšanai tiek izmantoti oriģinālie stiprinājumi. Izstrādātais modelis tika izmantots kompozītmateriālu tehnoloģiskās formu izveidei, kura nepieciešama sērijveida ražošanai.

Iekārta siltumenerģijas iegūšanai no komposta. 

Projekta gaitā tika pētīti procesi pareizai kompostēšanās gaitai, aplūkoti vairāki iespējamie tehnoloģiskie risinājumu enerģijas akumulēšanai, kā arī konstruktīvie risinājumi. Ievērojot klienta norādītās galapatērētāja vajadzības, tika izstrādāts tehniskais projekts. 

Desktop%20Yoke_edited.jpg
Avio simulatora vadības stūre 

Sadarbībā ar klientu tika izstrādāta avio simulatora vadības stūre. Projekts ievēra prototipu projektēšanu un tālāku pilnveidošanu līdz ražošanai.

EcoDiamond_edited.jpg
Sintētisko dimantu ražošanas iekārta

Projekta ietvaros tika pārprojektēta dimantu sintēzes iekārtas mehāniskā un elektriskā daļa, apkopoti tehnoloģiskie dati.